Husaria Husaria
Forum największej Polskiej organizacji na Rubi-Ka w Anarchy Online

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja
Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj

Masaz relaksacyjny w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Husaria Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgiernuk79
Młodszy Gwardzista

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 3:49 pm    Temat postu: Masaz relaksacyjny w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Od lat działam jako masażysta w rozmaitego rodzaju salonach masażu w Warszawie. Od dłuższego czasu rozmyślam nad założeniem swojego salonu masażu. Myślałem o czymś takim jak ten salon masażu w Warszawie - natomiast nie wiem jakie mogą być koszty rozpoczęcia tego typu działalności. Nie wiem jaka może być cena za wynajęcie lokalu w stolicy oraz jego utrzymanie. Fakt, pracuję od lat w tej branży, natomiast zawsze byłem pracownikiem - nigdy szefem. Dlatego te tematy są dla mnie obce. Nie wiem od czego powinienem zacząć otwieranie gabinetu masażu. Zapewne powinienem zarejestrować własną firmę. Słyszałem o niższych składkach ZUS - czy mnie one dotyczą? Pozdrawiam i będę zobowiązany za wasze wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
montownia12
Rekrut

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja uwielbiam takie masaże super sprawa
pieces
Rekrut

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania, popytaj może ludzi z branży, oni powinni mieć w tym większe rozeznanie. W każdym razie w Warszawie jest już bardzo dużo salonów masażu. Sama bardzo często zamawiam masaż leczniczy z dojazdem do domu od Medikar Home Care z powodu silnych migren (to jedyna metoda, która na mnie działa) . Nie wiem szczerze mówiąc czy jesteś w stanie się wybić z kiełkującą działalnością wobec tak silnej konkurencji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olgiernuk79
Młodszy Gwardzista

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 9:28 am    Temat postu: Masaż Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Husaria Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: